Reklama

Jak znaleźć się na stronie www.vanzabudowcy.pl?

1. Zamieszczając BEZPŁATNY!!!* standardowy moduł katalogowy, którego wzór znajduje się na stronie głównej.

2. Uzupełniając moduł o prezentację firmy, dostępną ze strony głównej. Tu można przedstawić szczegółowo zakres działalności, dodając galerie produktów, stąd klienci skontaktują się bezpośrednio z przedstawicielami firmy, by poprosić o ofertę. Przygotujemy taką stronę z dostarczonych materiałów, a koszt jej obecności przez cały kwartał to jedynie 500 zł netto! (750 zł z dodatkową wersją angielskojęzyczną). Przykład znajduje się na stronie głównej.

3. Przesyłając lub zamawiając artykuł o firmie, nowych produktach i usługach. To też jest nasze zadanie. Klient musi tylko wybrać, jak często chciałby mieć kolejny artykuł na stronie VANzabudowcy, wiedząc, że będzie on dostępny dla niego dodatkowo jako pdf do swobodnego wykorzystania. Koszt zależy od objętości i liczby takich opracowań, ale na pewno nie zedrzemy z Was skóry!

4. Zamawiając bannery o wymiarach 173x450 pikseli na stronie głównej. Koszt to jedynie 500 zł/kwartał. W razie korzystania z kilku form promocji jednocześnie skalkulujemy ofertę pakietową.

*Pierwszy kwartał gratis, następne 150 zł netto /kwartał