O katalogu

Szanowni Państwo,

Polska, duży kraj przedsiębiorczych ludzi, stała się pokaźnym rynkiem na lekkie samochody użytkowe. W ubiegłym roku sprzedano tu niemal 57 tys. nowych pojazdów do 3,5 t DMC, ponad 18% więcej niż rok wcześniej! Ten rok powinien być równie pomyślny. Szacuje się, że średnio co trzeci taki klient na taki samochód domaga się jego modyfikacji lub wyposażenia w nadwozie. To zapotrzebowanie zaspokajają niezależne firmy: ZABUDOWCY. Nowa w Polsce branża, ale z sukcesami - przez kilkanaście lat nasi nadwoziarze awansowali do europejskiej czołówki, startując praktycznie od zera.

Polski rynek zabudów już jest dojrzały i stabilny, ale czy to znaczy, że wszystko o nim wiedzą potencjalni klienci? Uważamy, że jest miejsce na wyspecjalizowane źródło stale aktualizowanych informacji o polskich firmach nadwoziowych, przydatnych przede wszystkim potencjalnym klientom, ale służące również jako neutralna platforma wymiany informacji. VanZABUDOWCY.pl to nowa inicjatywa Wydawnictwa AUTO-Technika Motoryzacyjna, które zajmuje się problematyką nadwozi od z górą 20 lat. Mamy w tej dziedzinie wiedzę i doświadczenie, dzięki którym zapewnimy najlepszy styk między:

  • producentem zabudowy a jej przyszłym użytkownikiem. Nieraz przyszło nam być surowymi sędziami zabudów dalekich od perfekcji na skutek niedbałości producenta, wynikającej z nadmiernej rutyny lub szkodliwych oszczędności;
  • producentem a sprzedawcą u dealera, od którego pochodzi samochód bazowy, nie zawsze dobrze zorientowanym w rynku;
  • producentem a ustawodawcą, który nie wychodzi mu naprzeciw, ułatwiając uzyskiwanie wymaganych dokumentów czy eliminując nieuczciwą konkurencję.
  • Zapraszamy do lektury i współpracy!

Wojciech Karwas
Redaktor Naczelny