Gruau Polska

Gruau Polska

Daszyna 29a
99-107 Daszyna
tel. (+48) 24 389 09 00
Oddział Warszawa
Aleja Krakowska 2
05-552 Wola Mrokowska
www.gruau.pl

Grupa Gruau

Grupa Gruau, obecnie Nr 1 wśród europejskich producentów nadwozi pojazdów użytkowych, wciąż ekspansywnie się rozwija i zdobywa rynki również poza jej granicami. We Francji tworzy ją 13 zakładów produkcyjnych o różnych specjalizacjach i sieć 100 partnerów, w Europie 2 zakłady w Polsce, fabryka w Hiszpanii i ?najmłodsze dziecko? Gruau, filia we Włoszech. Filie francuskiego holdingu znajdują się również w Stanach Zjednoczonych i Algierii.

Gruau Polska Sp. z o.o. powstała w 2001 r. jako pierwsza zagraniczna filia. Na polskim rynku oferuje pełną gamę zabudów na pojazdach dostawczych.Specjalizuje się w produkcji nadwozi służących do przewozu osób, izoterm, chłodni, skrzyń i kontenerów, które znajdują zastosowanie w branżach transportowej, dystrybucyjnej, spożywczej, farmaceutycznej i budowlanej oraz adaptacjach wymagających indywidualnych rozwiązań konstrukcyjnych i funkcjonalnych.

Gruau Polska jest też producentem pojazdów specjalnych do przewozu wartości pieniężnych o różnych klasach opancerzenia, których odbiorcami są głównie firmy ochroniarskie oraz banki.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra i 2 zakłady produkcyjne dają potencjał do realizacji specjalistycznych kontraktów flotowych w ramach zamówień publicznych, w liczbie od kilku do kilkuset sztuk jednorazowo.

Galeria