20/06/2016

Aluminiowy stopień Easy Step

 

 

 

 

 

 

 

 

Pommier uzupełnia ofertę o lekki i solidny tylny stopień aluminiowy, dostępny jako zestaw do montażu w lekkich pojazdach użytkowych. EASY STEP pomaga użytkownikom we wchodzeniu i wychodzeniu przez tylne drzwi. Zestaw składa się ze wsporników ze stali ocynkowanej oraz stopnia z aluminium anodowanego, z pasami przeciwpoślizgowymi i zakończeniami z gumy. Stopień EASY STEP łączy w sobie bezpieczeństwo, estetykę i funkcjonalność, jest lżejszy niż podobne produkty dostępne na rynku. Instalacja zajmuje ok. 30 minut. Dzięki wspornikom bocznym, które dostosowuje się do pojazdu, a są dostarczone wraz ze śrubami jako kompletny zestaw, stopień EASY STEP można zamontować w pozycji odpowiadającej życzeniom użytkownika. Regulacja umożliwia zmianę, wysokości, głębokości i wycentrowania stopnia, przez co można go idealnie dopasować do tyłu pojazdu.

Ponadto, by zwiększyć wygodę i bezpieczeństwo podczas wsiadania i wysiadania, wysokość stopnia EASY STEP zoptymalizowano pod kątem właściwej odległości od podłoża. Jako ostatni element gwarantujący pełne bezpieczeństwo i stabilność podczas stawania, EASY STEP jest pokryty powierzchnią przeciwpoślizgową.

Stopień EASY STEP jest oferowany w 4 wersjach ze wspornikami mocującymi umożliwiającymi montaż w 10 najpopularniejszych pojazdach użytkowych:

  • Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter,
  • IVECO New Daily, Ford Transit,
  • Renault Master, Opel Movano, Nissan NV400,
  • Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer.

Zestaw EASY STEP został przetestowany i ma certyfikat zgodności z normą europejską EN 131 (1) wydany przez ESTL-Belgia. Działając na rynku pojazdów przemysłowych od 1945 r., Pommier jest liderem uznawanym za specjalistę w zakresie wyposażenia i akcesoriów do nadwozi przemysłowych. Dysponując aż 23 rodzinami produktów i ponad 7 tys. różnych artykułów, gama TRUCK ACCESSORIES proponuje producentom nadwozi najbogatszy wybór na rynku.